Kalusteet Pöydät
1235226
SIDEBOARD art deco Mellaneuropa 1940-tal
Sideboard art deco mellaneuropa 1940-tal.

fanerat med valnöt, upptill fällbar lucka, nedtill tre dörrar, längd 116, bredd 50, höjd 129 cm Nyckel finns.

Vaurioita. Naarmuja. Kolhu. Jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
1 900
181
204
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
30. kesä 21:15
1 900 SEK
30. kesä 19:42
1 800 SEK
23. kesä 8:44
600 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia