Kalusteet Pöydät
1236880
A drinks trolley from J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1960-tal.Två lösa, runda brickor fanerade med teak. Märkta J-H Fabrikerna
A drinks trolley from j-h fabrikerna, sävsjö, 1960-tal.två lösa, runda brickor fanerade med teak. märkta j-h fabrikerna.

Diameter ca 45, height ca 61 cm.

Wear. Chip.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Alexander Robertson
Tukholma
Alexander Robertson
Arvioija
+46 (0)709 17 99 95

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
2 500 SEK