123743
PRAKTURNA, majolika, möjligen Rörstrand, sent 1800-tal.
Prakturna, majolika, möjligen rörstrand, sent 1800-tal.

Rund fot med runda urna. Svängda hänklar med dekor av mansansikten. Livet med reliefdekor av vargar och hjort. H 39, diam 47.

Slitage. Spricka. Krackelering. Smärre nagg. Lagning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK