GLASSERVIS, 48 delar glas.

GLASSERVIS, 48 delar glas.

Vinglas, grogglas, seltersglas, snapsglas, starkvinsglas och likörglas, h 7-14,5. Dekor av slipade stjärnor. 4 udda glas medföljer.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK