Kalusteet Peilit
1239657
SPEGEL, sengustaviansk tidigt 1800-tal
Spegel, sengustaviansk tidigt 1800-tal.

Förgylld och bemålad, krön med bladstav, parställda figurer, palmblad, ramverk med lagergirlang, 161 x 81 cm

Iänmukaista kulumaa. Tummentumia. Patinassa kulumaa. Koristeita puuttuu. Tahroja. Naarmuja. Myöhempi maalipinta.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
6 000 SEK