Stämplad IPB, Johan Pettersson Berg. Uppsala. Konad form. Delvis förgylld. Höjd ca 18,5 cm. Vikt 404 gram.
Kulumaa. Iänmukaista kulumaa.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13