Hopea Muut
1246598
J. L SCHLINGLOFF, a german Hanau early 20th century silver box. Weight 400 gram.
J. l schlingloff, a german hanau early 20th century silver box. weight 400 gram.

Barockstil, invändig förgyllning. Svenska importstämplar. Längd 16, bredd 9,5, höjd 5 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

3 päivää 21 tuntia
Tarjottu
2 200
210
236
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 2 400 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
2. heinä 17:27
2 200 SEK
30. kesä 21:37
2 000 SEK
30. kesä 10:47
1 500 SEK
29. kesä 23:21
1 000 SEK
29. kesä 20:53
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia