Lars Hellsten

(Ruotsi, Syntymävuosi 1933)
Lars Hellsten
(Ruotsi, Syntymävuosi 1933)

LARS HELLSTEN, vas, glas, Orrefors, signerad och daterad EA1-95.

Underfångsdekor i blå toner. Signerad Orrefors 908821 Lars Hellsten EA 1-95. Diameter 18, höjd 18 cm.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Vasarahinta
1 720
153
159
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
25. syys 2020 18:38
1 720 SEK
25. syys 2020 18:34
1 620 SEK
25. syys 2020 18:34
1 620 SEK
25. syys 2020 18:33
1 520 SEK
25. syys 2020 18:32
1 500 SEK
24. syys 2020 10:47
1 300 SEK
24. syys 2020 10:47
1 200 SEK
23. syys 2020 20:01
1 100 SEK
23. syys 2020 20:01
1 000 SEK
23. syys 2020 20:00
850 SEK
23. syys 2020 20:00
800 SEK
23. syys 2020 19:59
550 SEK
23. syys 2020 19:59
500 SEK
23. syys 2020 19:58
400 SEK
23. syys 2020 19:58
350 SEK
16. syys 2020 20:49
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Arvioija
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu