Lasi Muut
1249516
BRÄNNVINSSCHATULL med 4 flaskor, 1800-tal.
BrÄnnvinsschatull med 4 flaskor, 1800-tal.

Mahognyfanerat med inläggningar. Flaskor med gulddekor. Schatullets mått 18x18, höjd 21 cm. Nyckel finns.

Wear due to age and use. Damages. Veneer loss. Minor chips.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

4 päivää 7 tuntia
Tarjottu
2 422
235
280
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 2 622 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
1. elo 9:59
2 422 SEK
1. elo 9:59
2 222 SEK
1. elo 9:16
2 000 SEK
1. elo 6:14
999 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia