Kalusteet Pöydät
1249921
MATBORD, gustaviansk stil, mahognyfanerat, 1900-talets första hälft. 4 iläggsskivor medföljer.
Matbord, gustaviansk stil, mahognyfanerat, 1900-talets första hälft. 4 iläggsskivor medföljer.

Mässingsskodda ben, mässingsbeslag. Diameter 115, höjd 74 cm. Iläggsskivor á 50 cm vardera.

Iänmukaista kulumaa. Naarmuja. Värjäytynyt.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
2 000
194
230
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
8. elo 20:22
2 000 SEK
7. elo 18:46
1 600 SEK
1. elo 10:30
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia