SALONGSGRUPP, 7 delar, nyrokoko, 1800-talets slut.

Soffa (l 197), bord (l 111) och 5 stolar. En stol medföljer.

Skador, slitage, lagningar, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?