Design Kalusteet
1250138
HALLMÖBEL, "Rally", Sven Engström och Gunnar Myrstrand, Tingströms, 1950/60-tal.
HallmÖbel, "rally", sven engström och gunnar myrstrand, tingströms, 1950/60-tal.

Fanerad med teak. En låda, lackerad front. Fast stoppad sits, klädsel av konstskinn. Märkt. Sitthöjd ca 43 cm. Längd 100. Bredd 35. Höjd 59 cm.

Wear due to age and use. Later clothing.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Golv Visning, Plan 2 fönstret
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
3 000
291
345
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
5. elo 21:15
3 000 SEK
4. elo 16:32
2 800 SEK
3. elo 19:30
2 600 SEK
1. elo 10:39
2 400 SEK
31. heinä 9:33
2 200 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia