1250236
DALAHÄST, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen,
DalahÄst, porslin, "musselmalet", royal copenhagen,

Modell 570, stämplad "Öresundsbron". Höjd 17,5 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Tillverkad i samband med invigning av Öresundsbron 2000.

Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
5 250
509
603
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
6. elo 21:27
5 250 SEK
6. elo 21:27
5 050 SEK
6. elo 21:25
5 000 SEK
6. elo 21:25
4 800 SEK
6. elo 21:24
4 600 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia