Kalusteet Pöydät
1250355
SOFFBORD 1970/80-tal
Soffbord 1970/80-tal.
Soffbord 1970/80-tal.
Soffbord 1970/80-tal.

Fanerat med sten, 100x100x37 cm

Naarmuja. Kolhu. Jälkiä. Tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
4 500
437
517
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
6. elo 7:30
4 500 SEK
6. elo 7:30
4 300 SEK
5. elo 11:37
4 200 SEK
5. elo 9:48
4 000 SEK
5. elo 9:48
3 800 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia