Design Kalusteet
1250376
PINNSOFFA/SOFFA, "Florett", modell 150, Bröderna Wigells stolfabrik AB, omkring 1900-talets mitt.
Pinnsoffa/soffa, "florett", modell 150, bröderna wigells stolfabrik ab, omkring 1900-talets mitt.

Teakfanerad sits, stomme av bok. Svängd rygg med spjälor. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm. Längd 135 cm.

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Vähäisiä tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
3 900
378
448
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
5. elo 18:29
3 900 SEK
4. elo 21:14
3 700 SEK
4. elo 10:38
3 500 SEK
3. elo 21:40
3 300 SEK
2. elo 21:42
3 100 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia