PINNSOFFA/SOFFA, "Florett", modell 150, Bröderna Wigells stolfabrik AB, omkring 1900-talets mitt.

Teakfanerad sits, stomme av bok. Svängd rygg med spjälor. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm. Längd 135 cm.

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Vähäisiä tahroja.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Arvioija
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu