Hopea Muut
1250768
DOSOR, 8 stycken, silver. Sent 1700/1800-tal
Dosor, 8 stycken, silver. sent 1700/1800-tal.

Bla Svenska stämplar, bl Anders Ulfsberg, Nyköping. EE, Eric Ekström Växjö 1831. Bla två LL & C, Göteborg 1859. Längder ca 5 -8 cm. Totalvikt 394 gram.

Kulumaa. Kaiverrus.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Fredrik Karlsson
Tukholma
Fredrik Karlsson
Arvioija
+46 (0)767 81 06 06

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK