Kalusteet Pöydät
1251033
SÄNGBORD/SIDOBORD Art Deco 1900-talets första hälft
SÄngbord/sidobord art deco 1900-talets första hälft.

Fanerat med valnöt, fron med låda, hyllplan coh dörr, längd 59, bredd 40, höjd 73 cm

Hankaumaa. Jälkiä. Tahroja. Naarmuja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
2 500 SEK