Valaisimet Pöytävalaisimet
1251543
BORDSLAMPFOT, förgylld och patinerad brons, empirestil, Frankrike, sent 1800-tal.
Bordslampfot, förgylld och patinerad brons, empirestil, frankrike, sent 1800-tal.

Height 55 cm.

Wear due to age and use.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Site manager Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
4 000 SEK