Design Taidelasi
1251728
Bertil Vallien
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Bertil vallien,
Bertil vallien,
Bertil vallien,
Bertil vallien,

BERTIL VALLIEN,

Signerade och numrerade. Vas och skål Artis Collection.
Höjd 10-29 cm.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Johan Lundberg
Johan Lundberg
Arvioija
+46 (0)708 17 21 08

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
2 500 SEK