Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SERVISDELAR, 15 delar, flintgods, "Rörstrandia", Rörstrand.

Profilerad kant, polykrom blomdekor. 6 tallrikar, 6 assietter, 3 serveringsfat.

Slitage, glasyrnagg, värmekrackelyr.

Lähtöhinta
600 SEK