1256417
Empire
(1810-1840)
Ljusstakar, ett par, förgylld och patinerad brons, senempire, 1800-talets mitt.

LJUSSTAKAR, ett par, förgylld och patinerad brons, senempire, 1800-talets mitt.

Höjd 22 cm.

Kunnostettu.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Anna Wessman
Tukholma
Anna Wessman
Arvioija
+46 (0)708 10 86 14

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
8 000 SEK