BLÄCKSTÄLL, glas och silver. CG Hallberg, Stockholm 1923.

Kvadratiskt med lock, på kvadratisk bricka med pärlstav. Kulfötter.

Slitage, repor. Monogramgravyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK