Kalusteet Muut
1257593

A late 19th century mahogany bed.

En mahognyfanerad säng med svarvade stolpar och ben samt med sänghimmel. Sänghimmeln fanerad på tre av sidorna, en långsida utan faner. Yttre mått, längd 203, bredd 123, höjd 223 cm. Bäddmått ca 118 x 185 cm. Sänghimmelns yttre mått bredd 140, längd 225 cm.

Muunneltu. Täydennetty. Viiluvaurioita. Koristeita puuttuu. Puutuholaisen jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Lisa Mothander
Tukholma
Lisa Mothander
Arvioija
+46 (0)767 81 06 02

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
6 000 SEK