Stained birch, interior with green paint, height 81,5 cm, width 55 cm, depth 40 cm.
Smärre skador, slitage, lös knopp och dörr.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10