Kalusteet Pöydät
1261316
SIDEBOARD, 1900-talets mitt
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.
Sideboard, 1900-talets mitt.

Fanerat i mahogny, front med två lådor samt fällbar klaff med bakomliggande lådor, längd 115, bredd 45, höjd 68 cm

Naarmuja. Jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK