126183

SNURRSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.

Snurrstolar, ett par, 1900-talets mitt.

Sits och rygg klädda i rött skinn. Svängd rygg. Rund metallfot.

Repor. Slitage. Smärre skada på sits.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 200 SEK