SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Blåmålat. Två slag med en grind vardera. Kopplade ben. L 106, B 42(174), H 76.

Slitage. Sprickor. Smärre maskstunget.

Lähtöhinta
3 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

406. Martin Kippenberger, 'Untitled (Hotel Chelsea)'.
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
60 000 SEK