Kalusteet Muut
126221
BREVSCHATULL, etikettmärkt Paris, sent 1800-tal.
Brevschatull, etikettmärkt paris, sent 1800-tal.

Mahogny, jalusi med innanför liggande fack och en låda. L 36, b 30, h 20.

Slitage, repor, smärre stötskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK