126327

SKÄNK/SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Skänk/sideboard, 1950/60-tal.
Skänk/sideboard, 1950/60-tal.

Teak. Två skjutdörrar samt fyra lådor. Rundade ben. L 190, B 42, H 81.

Slitage. Smärre blekning. Smärre fuktringar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 800 SEK