126337

MATSALSBORD, senempire, 1800-tal.

Matsalsbord, senempire, 1800-tal.

Mahogny. Fyrpassformad fot med riklig dekor. Tre iläggsskivor. Tot l 310, b 128, h 75.

Stötskador, fanérskador samt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
5 000 SEK