126343

KLAFFBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Klaffbord, louis xvi-stil, 1900-tal.

Profilerad skiva med intarsiadekor. Beslag med gulmetall. Tot l 135, b 53, h 76.

Obetydligt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK