126361

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.

Klädd stoppad sits. Olika klädsel. Svängda armlän i björk. Svängda ben.

Slitage. Repor. Smärre fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK