126387

FIGURINER, 7 st, porslin, bl a Meissen.

Figuriner, 7 st, porslin, bl a meissen.

Puttis, musicerande man, fågel samt flanörer. H 8-22.

Vissa figuriner med omfattande lagningar och skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 800 SEK