126409

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft.

Ekfanerat. Glasade dörrar och sidor. Svängda ben. Inredning med glashyllor. L 97, b 37, h 136. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 200 SEK