126417
SALONGSBORD. Nygotik, 1800-talets andra hälft.
Salongsbord. nygotik, 1800-talets andra hälft.

Fanerat med rik intarsiadekor. Rund profilerad skiva. Pelarben med tredelad fot. Diam 103, h 75.

Senare skiva. Slitage, dekordelar saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
4 000 SEK