Keräilyesineet Leikkikalut
126461
PARTI JAPONICA, ca 100 delar, modeller och dockor, Japan 1900-talets första hälft/mitt.
Parti japonica, ca 100 delar, modeller och dockor, japan 1900-talets första hälft/mitt.

Modeller av bla hus och husgeråd. Miniatyrskärmar. Dockor av bla krigare och geischor. Smycken. Solfjäder.

Slitage, vissa delar med skador. Ej fullständigt genomgånget.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK