PARTI JAPONICA, ca 100 delar, modeller och dockor, Japan 1900-talets första hälft/mitt.

Modeller av bla hus och husgeråd. Miniatyrskärmar. Dockor av bla krigare och geischor. Smycken. Solfjäder.

Slitage, vissa delar med skador. Ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
1 000 SEK