Modern Art + Design 628  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Kalusteet Peilit
1264924
SPEGEL MED KONSOLBORD, empire, 1800-tal
Spegel med konsolbord, empire, 1800-tal.

Förgylld/bronserad. Bord med dekor med lyra. Marmorskiva. Rundat krön med solfjäder. Bord bredd 97 cm, höjd 80 cm, djup 50 cm. Spegel höjd 210 cm.

Iänmukaista kulumaa. Kulumaa. Halkeamia/säröjä. Jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Ota yhteyttä
Fredrik Karlsson
Tukholma
Fredrik Karlsson
Arvioija
+46 (0)767 81 06 06

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?
Emme valitettavasti kuljeta
Tarjottu
6 400
627
744
Lähtöhinta
15 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
15. marras 17:34
6 400 SEK
15. marras 17:33
6 200 SEK
15. marras 17:23
5 001 SEK
15. marras 11:20
3 500 SEK
13. marras 16:55
3 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia