126575

FAT, 2 st, porslin, Kina. 1700-tal.

Fat, 2 st, porslin, kina. 1700-tal.

Dekor av bl a fåglar i underglasyrblått. L 33 resp 36.

Lagade, glasyrslitage, nagg samt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
3 000 SEK