Kalusteet Kaapit & Lipastot
1265969

A late Gustavian commode, late 18th century.

A late gustavian commode, late 18th century.

Lenth 111,5, width 54,5, height 83 cm.

Något solblekt, nedersta lådan med faner restusch. Nedersta nyckelbrickan något lös.
Skivan med lagning och retuscher.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
Johtaja, Fineart - Sisäänotto & Myynti
+46 (0)706 40 28 61

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
15 000 SEK