KAFFESERVIS, 78 st, porslin, "Pompadour", Rosenthal.

24 assietter. Diam 17.5.
1 kaffekanna, h 25.
1 sockerskål.
1 gräddkanna.
1 kakfat, l 30.
24 moccakoppar med fat.
19 kaffekoppar med fat.
2 ciggarettställ.
5 askfat.

Obetydliga nagg samt bruksslitage,

Lähtöhinta
3 000 SEK