SKÄNK, brännmärkt Carl Malmsten.

Valnötsfanér, rektangulär med tre lådor och tre dörrar. Fyra korta raka ben. L 160, b 39, h 97. Nyckel finns.

Slitage, repor. Fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK