MATSERVIS, 58 delar, porslin,"Exklusiv", Rörstrand.

12 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 6 uppläggningsfat, 2 uppläggningsskålar, kanna samt såsskål.

Smärre slitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK