128151
BREFKORTSALBUM 3 st MED VYKORT, tidigt 1900-tal.
Brefkortsalbum 3 st med vykort, tidigt 1900-tal.

Mest kungligt resp Jul- och gratulationskort.

Ställvis hårt slitage och skador på albumen. Korten ej helt genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK