BREFKORTSALBUM 3 st MED VYKORT, tidigt 1900-tal.

Mest kungligt resp Jul- och gratulationskort.

Ställvis hårt slitage och skador på albumen. Korten ej helt genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK