SPEGEL, gustaviansk stil, Ola Eriksson, Taserud. tidigt 1900-tal.

Bronserad, rektangulär spegel med krönande bandrosett. 51,5 X 34.

Färgbortfall och slitage.

Muut tiedot

Ola Eriksson var bror till den kände skulptören Christian Eriksson.

Lähtöhinta
1 200 SEK