Kalusteet Pöydät
1281780
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.

Fällbar, lösa brickor, svartlackerad stomme samt fanerad med teak, 51x49x80 cm

Värinlähtöä. Tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

10 tuntia 22 minuuttia
Tarjottu
650
64
76
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 700 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
28. marras 15:58
650 SEK
27. marras 22:17
600 SEK
27. marras 17:39
550 SEK
22. marras 2:47
500 SEK
21. marras 13:22
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia