Kalusteet Pöydät
1281780
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.
Serveringsvagn 1950-tal.

Fällbar, lösa brickor, svartlackerad stomme samt fanerad med teak, 51x49x80 cm

Värinlähtöä. Tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
800
79
94
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
29. marras 13:29
800 SEK
29. marras 10:43
750 SEK
28. marras 15:58
650 SEK
27. marras 22:17
600 SEK
27. marras 17:39
550 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia