128483

PARTI SILVER, 4 delar. 1800-/1900-tal.

Parti silver, 4 delar. 1800-/1900-tal.

Tång, l 14 samt tre skedar, l 13,5 - 19 varav en märkt Emanuel Hultin, Sala. verksam 1816 - 1850.

Slitage samt gravyr.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK